Zdeněk Sklenář - Krojovaná

Nejdelší strana: 30 cm

Litografie, 30x18 cm. Signováno vpravo dole Zd. Sklenář. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

109137. Krojovaná
Dražba ukončena:14.01.2024 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč