Zdeněk Sklenář - Podzim

Litografie, 15x11 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Sklenář. Rám, plexisklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

105700. Podzim
Dražba ukončena:30.11.2023 22:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč