Zdeněk Sklenář - Podzim

Litografie, 29x17 cm. Signováno vpravo dole Zd. Sklenář. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

37341. Podzim
Dražba ukončena:13.11.2019 22:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč