Zdeněk Sklenář - Podzim

Litografie, 16x11 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Sklenář. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

52538. Podzim
Dražba ukončena:12.11.2020 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč