Zdeněk Sklenář - Podzim

Litografie, 16x11 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Sklenář. Volný list.

Pozn.: Na papíře drobné skvrnky.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

62808. Podzim
Dražba ukončena:11.08.2021 20:41:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč