Zdeněk Sklenář - Podzim a Malérečka

Litografie, 29x18 cm, signovány vpravo dole tužkou Zd. Sklenář, volné listy.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

13807. Podzim a Malérečka
Dražba ukončena:26.10.2017 20:05:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 600 Kč