Zdeněk Sklenář - Soubor 2 prací - Podzim a Malérečka

Litografie, obě 30x18 cm, signovány Zd. Sklenář 1969, volné listy.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

8275. Soubor 2 prací - Podzim a Malérečka
Dražba ukončena:23.02.2017 20:18:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč