Zdeněk Sklenář - Tři "Áčka"

Litografie, 34x46 cm. Signováno dole uprostřed Sklenář. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

20622. Tři "Áčka"
Dražba ukončena:31.05.2018 21:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč