Zdeněk Sklenář - Zahrada

Litografie, 23x36 cm, signováno dole uprostřed Sklenář 79, 44/100, volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

11189. Zahrada
Dražba ukončena:14.06.2017 21:04:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč