Zdeněk Sklenář - Zahrada s měsícem

Litografie, 128/200, 23x15 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Sklenář 73. Rám, sklo.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

68231. Zahrada s měsícem
Dražba ukončena:11.11.2021 21:05:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč