Zdeněk Sklenář - Zima - Pocta Arcimboldovi

Litografie, 15x10 cm. Signováno dole uprostřed Sklenář. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

37281. Zima - Pocta Arcimboldovi
Dražba ukončena:13.11.2019 21:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč