Jan Smetana - Odpočívající akt

Kresba, 61x44 cm. Signováno vlevo nahoře Smetana 66. Volný list.
Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

15942. Odpočívající akt
Dražba ukončena:14.02.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč