Zdeněk Smetana - Rákosníček

Kombinovaná technika, 20x29 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2016
Narodil se v Praze. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy u prof. Kužela. Jeho celoživotní náplní se stal animovaný film, kde působil jako animátor i režisér.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

25591. Rákosníček
Dražba ukončena:12.12.2018 19:05:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč