Zdeněk Šutera - Dívka v bílém klobouku

Olej na sololitu, 46x40 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

93165. Dívka v bílém klobouku
Dražba ukončena:27.04.2023 20:23:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč