Zdeněk Vacek

54607. Don Quijote

popis: Olej na sololitu, 30x28 cm. Signováno vpravo dole Vacek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Narodil se v Ostravě. Ve své tvorbě se zabývá malbou, grafikou, designem, fotografií i filmem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 27.01.2021 19:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč