Zdeněk Vacek - Šašek

Olej na kartonu, 24x20 cm, signováno vzadu Vacek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1940
Narodil se v Ostravě. Ve své tvorbě se zabývá malbou, grafikou, designem, fotografií i filmem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

13695. Šašek
Dražba ukončena:26.10.2017 18:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč