Zdenka Braunerová - Krajina u zátoky

Akvarel na kartonu, 22x28 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, sklo.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

19717. Krajina u zátoky
Dražba ukončena:25.04.2018 21:19:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč