Zdenka Braunerová - Škola sv. Václava

Dřevořez, 23x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Z. Braunerová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

57047. Škola sv. Václava
Dražba ukončena:18.03.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč