Zdenka Braunerová - Staroměstská ulička

Lept, 33x18 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

19353. Staroměstská ulička
Dražba ukončena:17.05.2018 21:32:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč