Zdenka Braunerová - U chalup

Akvarel, 20x27 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Volný list.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

24390. U chalup
Dražba ukončena:14.11.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč