Zdenka Braunerová - Vila v Roztokách

Suchá jehla, 25x18 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

39224. Vila v Roztokách
Dražba ukončena:15.01.2020 20:20:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč