Zdenka Braunerová - Zarostlá ruina

Akvarel, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152380. Zarostlá ruina
Dražba ukončena:28.01.2026 20:34:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč