Olej na kartonu, 30x40 cm. Monogramováno vpravo nahoře Z.B. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.