Zdenka Marie Nováková - Osamělý dům

Olej na plátně, 60x49 cm, signováno vpravo dole Z. M. Nováková 83, rám.

2521. Osamělý dům
Dražba ukončena:28.05.2015 21:28:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč