Zdenka Marie Nováková - Abstrakce

Olej na sololitu, 45x33 cm. Signováno vpravo dole Z.M. Nováková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

29690. Abstrakce
Dražba ukončena:27.03.2019 22:36:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč