Zdenka Marie Nováková - Kytice

Olej na plátně, 77x66 cm. Signováno vpravo dole Z. M. Nováková 85. Nerámováno.

o autorovi: 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

304440. Kytice
Dražba ukončena:13.04.2020 20:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč