Zdenka Marie Nováková - Kytice

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vpravo dole Z.M. Nováková 85. Olištováno.

o autorovi: 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

52911. Kytice
Dražba ukončena:26.11.2020 19:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč