Zdenka Marie Nováková

306241. Letní večer

popis: Olej na plátně, 40x31 cm. Signováno vpravo dole Z. M. Nováková. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

dražba ukončena: 27.09.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč