Zdenka Marie Nováková

306240. Ocún

popis: Olej na plátně, 25x21 cm. Signováno vpravo dole Z. M. Nováková. Olištováno,

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

dražba ukončena: 27.09.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč