Zdenka Marie Nováková - Ocún

Olej na plátně, 25x21 cm. Signováno vpravo dole Z. M. Nováková. Olištováno,

o autorovi: 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

306240. Ocún
Dražba ukončena:27.09.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč