Zdislav Hercík - Na pastvě

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Z. Hercík. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1893-1968
Narodil se v Komárově. Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty, Bukovace a Pirnera a v Budapešti u prof. Ferencze. Ve své tvorbě se zaměřil kromě malby také na keramiku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

300290. Na pastvě
Dražba ukončena:26.08.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč