značeno F & B - Šálek s podšálkem

Nejdelší strana: 14 cm

Materiál porcelán. Výška 11 cm. 1. polovina 19. století. Značeno F & B.

Pozn.: mírně poškozeno.

značeno F & B
120138. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:07.08.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč