značeno F & B - Hrníček s podšálkem

Nejdelší strana: 14 cm

Materiál porcelán. Výška 11 cm. 1. polovina 19. století. Značeno F & B.

Pozn.: mírně poškozeno.

značeno F & B
120138. Hrníček s podšálkem
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.07.2024 20:54:57 831