značeno Junghans - Nástěnné hodiny

Pérové hodiny, výška skříně s nástavbou 98 cm. Značeno Junghans.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu a přesnosti.

značeno Junghans
108017. Nástěnné hodiny
Dražba ukončena:27.12.2023 21:37:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč