značeno Lippert Haas in Schlaggenwald - Hrníček s podšálkem

Nejdelší strana: 16 cm

Porcelán, výška 7 cm. 1. polovina 19. století. Značeno Lippert Haas in Schlaggenwald.

Pozn.: bez poškození.

značeno Lippert Haas in Schlaggenwald
120127. Hrníček s podšálkem
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč