značeno Lippert Haas in Schlaggenwald - Šálek s podšálkem

Nejdelší strana: 16 cm

Porcelán, výška 7 cm. 1. polovina 19. století. Značeno Lippert und Haas in Schlaggenwald.

Pozn.: bez poškození.

o autorovi: Lippert und Haas – porcelánka v Horním Slavkově, založena r. 1792, od r. 1808 Lippert und Haas, od r. 1867 Haas a Czjzek

120127. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:07.08.2024 20:33:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč