Josef Štefan Maleček - Stojící akt

Olej na plátně, 108x60 cm, signováno vlevo dole J. Maleček, rám.

1890, Brno - 1983
Žák UMPRUM v Praze (prof. Dítě, Kysela a Schikaneder). Poté studia na AVU v Praze (1920-1923; prof. Pirner). Studijně vycestoval do Jugoslavie, Podkarpatské Rusi a Rakouska. Vystavoal zejména na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena, na jednom místě podlepena.

2813. Stojící akt
Dražba ukončena:30.09.2015 21:50:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč