Jan Štursa - Raněný

Bronz, výška sochy 19 cm, celková výška 29 cm. Značeno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější odlitek.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

38971. Raněný
Dražba ukončena:12.12.2019 22:08:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč