značeno (tuto cenu obdržel Karel Gott v roce 1969) - Bratislavská Lýra

Bronz,celková výška 22,5 cm. Značeno vzadu M. V původní etuji,z roku 1969,kdy na třetím místě se umístil Karel Gott s písní Hej páni konšelé.

Pozn.: Etuje mírně poškozena.

značeno (tuto cenu obdržel Karel Gott v roce 1969)
40858. Bratislavská Lýra
Dražba ukončena:26.02.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč