značeno - Figurální nástolec na ovoce

Keramika, výška 31 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno
64338. Figurální nástolec na ovoce
Dražba ukončena:15.09.2021 22:20:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč