Oldřich Blažíček

26983. Žně

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x52 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček 37. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 - 1953
Narodil se ve Slavkovicích u Nového Města na Moravě. Nejprve se vyučil malířem pokojů, poté studoval u prof. Dítěte a Maška na UPRUM a u prof. Schwaigera na AVU. Studijní cesty podnikl do Dalmácie a severní Itálie. Ve své tvorbě se hojně věnoval chrámové architektuře, maloval i krajiny hlavně ve svém rodném kraji, kde vytvořil i mnohé figurální náměty. Hodně cestoval po Evropě, stal se profesorem na pražské technice u ústavu kreslení.

 

dražba ukončena: 30.01.2019 18:05:45

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 45 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
45 000 Kč limit (30.01.2019 18:00:45) 4911
44 000 Kč 28.01.2019 19:01:28 2559
43 000 Kč 27.01.2019 15:23:56 4876
42 000 Kč 01.01.2019 15:43:28 741
41 000 Kč 29.12.2018 23:49:30 2734
40 000 Kč 27.12.2018 13:21:53 1534
39 000 Kč limit (23.12.2018 10:36:55) 4555
38 000 Kč 23.12.2018 10:36:56 4556
37 000 Kč limit (21.12.2018 18:50:17) 4555
36 000 Kč 21.12.2018 10:48:18 4556
35 000 Kč 17.12.2018 16:50:22 4555
34 000 Kč 16.12.2018 19:16:36 741
33 000 Kč limit (16.12.2018 19:16:31) 2216
32 000 Kč 16.12.2018 19:16:32 741
31 000 Kč limit (14.12.2018 18:02:14) 2216
30 000 Kč 14.12.2018 18:02:15 4556
29 000 Kč limit (14.12.2018 18:02:07) 2216
28 000 Kč 14.12.2018 18:02:08 4556
27 000 Kč limit (14.12.2018 18:02:01) 2216
26 000 Kč 14.12.2018 18:02:02 4556
25 000 Kč limit (14.12.2018 18:01:52) 2216
24 000 Kč 14.12.2018 18:01:53 4556
23 000 Kč 14.12.2018 4:23:51 2216
22 000 Kč 13.12.2018 23:47:26 4556
21 000 Kč limit (13.12.2018 23:47:18) 741
21 000 Kč 13.12.2018 23:47:19 4556
20 000 Kč limit (13.12.2018 23:47:10) 741
19 000 Kč 13.12.2018 23:47:11 4556
18 000 Kč limit (13.12.2018 23:47:02) 741
17 000 Kč 13.12.2018 23:47:03 4556
16 000 Kč limit (13.12.2018 23:46:56) 741
15 000 Kč 13.12.2018 23:46:57 4556
14 000 Kč limit (13.12.2018 22:50:35) 741
13 000 Kč limit (13.12.2018 22:50:21) 2216
12 000 Kč limit (13.12.2018 22:50:20) 741
4 600 Kč limit (13.12.2018 22:50:07) 2216
4 500 Kč limit (13.12.2018 22:50:06) 741
2 900 Kč limit (13.12.2018 22:49:48) 2216
2 800 Kč 13.12.2018 22:49:49 741
2 700 Kč limit (13.12.2018 22:49:42) 2216
2 600 Kč 13.12.2018 22:49:43 741
2 500 Kč 13.12.2018 18:35:19 2216
2 400 Kč 13.12.2018 2:47:02 2352
2 300 Kč 13.12.2018 0:20:01 505
2 200 Kč 13.12.2018 0:11:53 817
2 100 Kč 12.12.2018 22:56:21 849
2 000 Kč 12.12.2018 22:53:14 2216