porcelánka Míšeň - Hrníček s podšálkem
draží se

porcelánka Míšeň

120300. Hrníček s podšálkem

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:20:00

1. polovina 20. století - Stolní hodiny
draží se

1. polovina 20. století

120301. Stolní hodiny

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:21:00

J. Steinský - Řeka v kopích

J. Steinský

120302. Řeka v kopích

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:22:00

Viktor Stretti - Zdenča

Viktor Stretti

120303. Zdenča

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:23:00

značeno A.J. - Hrníček s podšálkem
draží se

značeno A.J.

120304. Hrníček s podšálkem

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:24:00

Evropa 1. pol. 20. stol. - Paraplíčko

Evropa 1. pol. 20. stol.

120305. Paraplíčko

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:25:00

20. léta 20. stol. - Párové 6- ti ramenné stojací lampy
draží se doporučujeme

20. léta 20. stol.

120306. Párové 6- ti ramenné stojací lampy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:26:00

Jaroslav Karásek - Konvolut cca 90-ti prací
draží se

Jaroslav Karásek

120307. Konvolut cca 90-ti prací

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 07.08.2024 23:27:00