Petr Mazáč
153842. Múza
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.01.2026 20:50:00
Evropa 2. polovina 20. stol
153841. Prosklená vitrína
Střední Evropa, 20. stol.
153844. Busta dámy
Konec dražby: 25.01.2026 20:51:00
Tomáš Hřivnáč
153843. Živa
Japonsko počátek 20. stol.
153845. Rada starších
Konec dražby: 25.01.2026 20:52:00
různí autoři
153846. Konvolut 5 olejomaleb
..
153847. Konvolut 6 předmětů
Konec dražby: 25.01.2026 20:53:00
Šebor
153848. Lesní partie v zimě
Alexander Neumann
153849. Průnik
Konec dražby: 25.01.2026 20:54:00
Ondřej Rada
153850. Magické setkání
Břetislav Šebek
153851. Konvolut 9 grafických prací
Konec dražby: 25.01.2026 20:55:00
Looki
153852. Goofy
Jan Vlček
153854. Skály
Konec dražby: 25.01.2026 20:56:00
Miroslav Rada
153853. Čas běží
153855. Don Quijote
Konec dražby: 25.01.2026 20:57:00
značeno Epiag
153856. Tři grácie - 5 šálků s podšálky
Evropa počátek 19. století
153857. Stůl se 4 židlemi
Konec dražby: 25.01.2026 20:58:00
153858. Pětiramenný lustr
Jiří Novák - Houdek
153859. Podzim
Konec dražby: 25.01.2026 20:59:00
František Jirák
153860. Konferenční stolek
Konec dražby: 25.01.2026 21:00:00
přelom 19. - 20. stol.
153861. Nástěnné zrcadlo v bohatě zdobeném rámu
1.polovina 20.století
153862. Vitrínová skříň / knihovna s dekorativními výplněmi
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Konec dražby: 25.01.2026 21:01:00