154085. Párové krajinky
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:44:00
154092. Korbílek s cínovým víčkem
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:51:00
154094. Džambia - pochva z pozlacené slitiny
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:53:00
154097. Ležící dívčí akt
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:56:00
154103. Chlapec s hrozny
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 22:02:00
Evropa kolem poloviny 19. stol.
154104. Dívka s růží
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 22:03:00
154108. Výjimečný halo prsten se vzácnými přírodně barevnými diamanty 3,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 22:07:00
154109. Zdobný květináč
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 22:08:00