154437. Slibuji na svou čest a svědomí, že
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 20:54:00
154442. Prudké zatáčky na Pieninském hřebeni
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 20:59:00
154474. Malostranské náměstí s kostelem Sv.Mikuláše
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
154443. Konvolut 3 prací: Mesiáš (Aldavid)
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:00:00
154444. Zátiší s porcelánovými figurkami
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:01:00
Čechy kolem poloviny 20. století
154471. Konvolut 5 obrazů, 1 grafiky a 1 řezaného rámu
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:02:00
154467. Konvolut 5 prací s básní J. Suchého Kubistický portrét
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:06:00
154464. Konvolut 2 prací: Boží světlo u rodinného stolu a Prosba
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:09:00
154454. Uherské hradiště na večer
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:11:00
Evropa kolem poloviny 20. stol.
154459. Akt ženy
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 08.02.2026 21:14:00