Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Kompletní aukční výsledky se zobrazí po přihlášení/registraci
.. - Prsten s diamantem 1,09 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,89 g

..

149761. Prsten s diamantem 1,09 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,89 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:02:39

.. - Prsten se safírem 0,65 ct a diamanty 0,12 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,20 g

..

149763. Prsten se safírem 0,65 ct a diamanty 0,12 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,20 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 30 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:02:02

.. - Investiční diamant 2,30 ct

..

149768. Investiční diamant 2,30 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:02:00

.. - Přírodní modrý topaz 32,81 ct

..

149755. Přírodní modrý topaz 32,81 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:54:10

.. - Přírodní broušený modrý topaz o váze 77,04 ct

..

149760. Přírodní broušený modrý topaz o váze 77,04 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:54:00

.. - Náhrdelník secese s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 4,15 g

..

149758. Náhrdelník secese s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 4,15 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:53:00

.. - Konvolut 4 prstenů, zlato 585/1000, značeny platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,67 g

..

149759. Konvolut 4 prstenů, zlato 585/1000, značeny platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,67 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

.. - Prsten se safírem 2 ct a diamanty 1,22 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,35 g

..

149751. Prsten se safírem 2 ct a diamanty 1,22 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,35 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:52:00

.. - Prsten se safíry 2.33 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,92 g

..

149756. Prsten se safíry 2.33 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,92 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:50:00

.. - Přírodní smaragd 1,34 ct

..

149743. Přírodní smaragd 1,34 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:49:00

.. - Tenisový náramek s diamanty 2.65 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,17 g

..

149735. Tenisový náramek s diamanty 2.65 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,17 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 48 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:48:29

.. - Prsten se smaragdem 2 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

..

149753. Prsten se smaragdem 2 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:47:00

.. - Náušnice art deco s korály a diamanty 0,14 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

..

149747. Náušnice art deco s korály a diamanty 0,14 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:46:00

.. - Souprava perlového náhrdelníku a náramku se zlatými komponenty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 36,55 g

..

149746. Souprava perlového náhrdelníku a náramku se zlatými komponenty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 36,55 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:44:09

Kellerstein - Jump hour Blue - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Kellerstein

149742. Jump hour Blue - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:43:00

.. - Prsten art deco s diamanty 1,97 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,01 g

..

149748. Prsten art deco s diamanty 1,97 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,01 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

.. - LOT šesti broušených tanzanitů o celkové váze 5,84 karátů

..

149741. LOT šesti broušených tanzanitů o celkové váze 5,84 karátů

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:39:00

.. - Prsten art deco s diamanty 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

..

149732. Prsten art deco s diamanty 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:35:54

.. - Naušnice s diamanty 0.69 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,54 g

..

149733. Naušnice s diamanty 0.69 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,54 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:32:37

.. - Náramek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 42,74 g

..

149738. Náramek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 42,74 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 85 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:32:00

.. - Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,93 g

..

149730. Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,93 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:29:10

.. - Přírodní modrý topaz 19,38 ct

..

149734. Přírodní modrý topaz 19,38 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:28:00

.. - Luxusní prsten s Fancy Intense Orange Brown diamantem 1,52 ct, Pink diamanty 0,43 ct, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,56 g

..

149727. Luxusní prsten s Fancy Intense Orange Brown diamantem 1,52 ct, Pink diamanty 0,43 ct, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,56 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 47 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:26:51

.. - Náhrdelník secese s českými granáty a almandiny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,62 g

..

149725. Náhrdelník secese s českými granáty a almandiny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,62 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:23:05

.. - Náramek se safíry 2,6 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,26 g

..

149721. Náramek se safíry 2,6 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,26 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:21:35

.. - Přírodní černý etiopský opál o váze 12,59 karátů

..

149718. Přírodní černý etiopský opál o váze 12,59 karátů

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:21:00

.. - Prsten s diamanty 0.90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 1,84 g

..

149726. Prsten s diamanty 0.90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 1,84 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:20:00

.. - Luxusní prsten s 1,52 ct fancy color diamantem, 0,18 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,42 g

..

149707. Luxusní prsten s 1,52 ct fancy color diamantem, 0,18 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,42 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 100 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:19:00

.. - Prsten s diamantem, 0.59 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,91 g

..

149722. Prsten s diamantem, 0.59 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,91 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 33 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:16:29

.. - Investiční diamant 1,03 ct

..

149717. Investiční diamant 1,03 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:13:59

Kellerstein - Jump hour Natural - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Kellerstein

149714. Jump hour Natural - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 28 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:12:24

.. - Náhrdelník z kultivovaných perel, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,01 g

..

149710. Náhrdelník z kultivovaných perel, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,01 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:11:47

.. - Prsten s centrálním citrínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

..

149716. Prsten s centrálním citrínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:10:00

.. - Náušnice biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značku "pes", hrubá hmotnost 3,86 g

..

149702. Náušnice biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značku "pes", hrubá hmotnost 3,86 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:07:26

.. - Náhrdelník s ametystem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 15,86 g

..

149709. Náhrdelník s ametystem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 15,86 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:07:00

.. - Safír 4,408 ct

..

149712. Safír 4,408 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:06:00

.. - Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,79 g

..

149700. Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,79 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:04:03

.. - Náušnice s diamanty 0,42 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,13 g

..

149706. Náušnice s diamanty 0,42 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,13 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:01:08

.. - Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 13,78 g

..

149705. Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 13,78 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:59:00

.. - Prsten s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnst 5,31 g

..

149701. Prsten s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnst 5,31 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:57:27

Jörg G. Bucherer - Luxusní sada prsten a závěs na řetízku, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,98 g

Jörg G. Bucherer

149680. Luxusní sada prsten a závěs na řetízku, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,98 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 39 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:57:12

.. - Přírodní broušený kunzit o váze 36,04 ct

..

149695. Přírodní broušený kunzit o váze 36,04 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:54:00

.. - Náušnice se smaragdy 3,41 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,72 g

..

149696. Náušnice se smaragdy 3,41 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,72 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 43 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:53:11

.. - Brož biedermeier, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,18 g

..

149684. Brož biedermeier, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,18 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:52:58

.. - Valis řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,21 g

..

149698. Valis řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,21 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:52:00

.. - Náhrdelník s prasiolity a diamantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,06 g

..

149693. Náhrdelník s prasiolity a diamantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,06 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:47:00

.. - Náhrdelník s topazy a tanzanitem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,40 g

..

149686. Náhrdelník s topazy a tanzanitem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,40 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:46:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 26,06 g

..

149692. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 26,06 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 38 000 Kč

.. -  Sběratelský lot 8 přírodních Turmalínů

..

149691. Sběratelský lot 8 přírodních Turmalínů

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

.. - Náhrdelník biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,13 g

..

149681. Náhrdelník biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,13 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:37:55