NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Alois Kalvoda - Předjaří

Alois Kalvoda

45775. Předjaří

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 31 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:38:00

draží se
Miroslav Mužík - Mělník

Miroslav Mužík

46070. Mělník

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:39:00

draží se
Georges Kars - Přímořské městečko

Georges Kars

46072. Přímořské městečko

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:40:00

draží se
Adolf Gärtner - U stolu

Adolf Gärtner

46073. U stolu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 9 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:41:00

draží se
plastika Jan Jiříkovský, intarzie Čechy 20. stol. - Soubor 2 děl s tématem Lidice

plastika Jan Jiříkovský, intarzie Čechy 20. stol.

46074. Soubor 2 děl s tématem Lidice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:42:00

draží se
signováno Grigorescu - Husopaska

signováno Grigorescu

46075. Husopaska

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:43:00

draží se
Alfréd Justitz - Z jihu

Alfréd Justitz

46076. Z jihu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 27 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 28.05.2020 22:44:00

draží se

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Otevřeno od 27.4.2020

Vážení příznivci umění,

situace se zdá být příznivá a proto otevíráme galerii v Praze na Korunní 75 a v Brně na Hybešově 42

Budete u nás v bezpečí!!

- máme stavebně oddělené prostory

- provádíme dezinfekci prostor ozonem a speciálními prostředky

- jsme vybaveni rouškami a rukavicemi

Využijte možnost rezervace termínu Vaší návštěvy pro příjem a výdej položek v kontaktech.

Vaše díla, grafiky, starožitnosti a jiné nám můžete nabídnout i prostřednictvím e-mailu na info@obrazyvaukci.cz

Těšíme se na Vás,

Obrazy v aukci, s.r.o.