NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Čechy po polovině 19. stol. - Sklenice

Čechy po polovině 19. stol.

49867. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:40:00

. - Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č.3-Diana, čistá hmotnost 286,15 g

.

49868. Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č.3-Diana, čistá hmotnost 286,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:41:00

draží se
Nesignováno - Klečící poloakt

Nesignováno

49869. Klečící poloakt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:42:00

draží se
Střední Evropa kolem roku 1850 - Šapo s malovanou miniaturou Šternberka

Střední Evropa kolem roku 1850

49870. Šapo s malovanou miniaturou Šternberka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:43:00

draží se
Západní Slovensko, 1. čtvrtina 20. století - Váza

Západní Slovensko, 1. čtvrtina 20. století

49871. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:44:00

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa

49872. Melancholické děvče

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:45:00

draží se
Bedřich Štefan - Černoch

Bedřich Štefan

49873. Černoch

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:46:00

draží se
značeno Rosenthal Germany - Volavka

značeno Rosenthal Germany

49874. Volavka

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:47:00

draží se
Karel Dvořák - Cesta do Ameriky

Karel Dvořák

49875. Cesta do Ameriky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:48:00

draží se
Asie 1. pol. 20. stol. - Čtoucí dívka

Asie 1. pol. 20. stol.

49876. Čtoucí dívka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:49:00

. - Barometr

.

49877. Barometr

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:50:00

draží se
Franta Anýž? - Ďáblova tlama

Franta Anýž?

49878. Ďáblova tlama

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:51:00

draží se
počátek 20. stol. - Dekorativní talíř

počátek 20. stol.

49879. Dekorativní talíř

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:52:00

Firma VS&S - Majolikový talíř s vedutou - Hrad v údolí

Firma VS&S

49880. Majolikový talíř s vedutou - Hrad v údolí

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:53:00

2. pol. 19. stol. - Rámové zlacené hodiny

2. pol. 19. stol.

49881. Rámové zlacené hodiny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:54:00

draží se
20. století - Rybář

20. století

49882. Rybář

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:55:00

draží se
1. pol. 20. století - Párové figurky - Zamilované děti a Holčička na lyžích

1. pol. 20. století

49883. Párové figurky - Zamilované děti a Holčička na lyžích

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:56:00

draží se
Blažena Martiníková - Ženské torzo

Blažena Martiníková

49884. Ženské torzo

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:57:00

draží se
Královská Kodaň - Vánoční talíř "Vánoce 1931"

Královská Kodaň

49885. Vánoční talíř "Vánoce 1931"

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:58:00

draží se
Victor Heinrich Seifert - Le Travail

Victor Heinrich Seifert

49886. Le Travail

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 20:59:00

draží se
.. - Secesní tácek

..

49887. Secesní tácek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:00:00

draží se
Čechy 20. stol. - Jídelní a nápojový servis

Čechy 20. stol.

49888. Jídelní a nápojový servis

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:01:00

draží se
značeno Moser - Soubor 2 váz

značeno Moser

49889. Soubor 2 váz

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:02:00

draží se
český sochař 1.pol. 20.stol. - Žena s ovečkou

český sochař 1.pol. 20.stol.

49890. Žena s ovečkou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:03:00

Luděk Havelka - Portrét paní Baťové

Luděk Havelka

49891. Portrét paní Baťové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:04:00

Jan Kodet - Žena s nůší

Jan Kodet

49892. Žena s nůší

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:05:00

draží se
Uherské Hradiště, 1. třetina 20. století - Váza

Uherské Hradiště, 1. třetina 20. století

49893. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:06:00

draží se
Demeter Livora - Dívčí akt

Demeter Livora

49894. Dívčí akt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:07:00

značeno Rosenthal Bavaria - Dítě se psem

značeno Rosenthal Bavaria

49895. Dítě se psem

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:08:00

draží se
Cyril Zatloukal - Sedící děvčátko

Cyril Zatloukal

49896. Sedící děvčátko

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:09:00

draží se
Kolem roku 1770 - Barokní konvička s víčkem

Kolem roku 1770

49897. Barokní konvička s víčkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:10:00

draží se
Čechy, 1. čtvrtina 19. století - Číška s monogramem FP

Čechy, 1. čtvrtina 19. století

49898. Číška s monogramem FP

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:11:00

draží se
pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol. - Dekorativní džbán

pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.

49899. Dekorativní džbán

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:12:00

draží se
20. léta 20. stol. - Dekorativní košíček

20. léta 20. stol.

49900. Dekorativní košíček

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:13:00

Firma VS&S - Majolikový talíř s vedutou - Hrad u řeky

Firma VS&S

49901. Majolikový talíř s vedutou - Hrad u řeky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:14:00

2. čtvrtina 19. století - Dekorativní talířek

2. čtvrtina 19. století

49902. Dekorativní talířek

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:15:00

20. století - Dívčí akt

20. století

49903. Dívčí akt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:16:00

draží se
neznačeno - Dívčí akt se džbánem

neznačeno

49904. Dívčí akt se džbánem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:17:00

draží se
. - 4 Dukát, R-U rok 1900, zlato 986/1000, hrubá hmotnost 20,65 g

.

49905. 4 Dukát, R-U rok 1900, zlato 986/1000, hrubá hmotnost 20,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:18:00

draží se
značeno Rosenthal Bavaria - Dítě,pes a prostěradlo

značeno Rosenthal Bavaria

49906. Dítě,pes a prostěradlo

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:19:00

draží se
.. - Modrý džbán

..

49907. Modrý džbán

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:20:00

draží se
Čechy, kolem poloviny 19. století - Dva figurální stojany na sirky

Čechy, kolem poloviny 19. století

49908. Dva figurální stojany na sirky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:21:00

draží se
Německo počátku 20. stol. - Džbán ve tvaru šlechtičny

Německo počátku 20. stol.

49909. Džbán ve tvaru šlechtičny

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:22:00

draží se
Afrika, 2. čtvrtina 20. století - Figura muže s dýkou

Afrika, 2. čtvrtina 20. století

49910. Figura muže s dýkou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:23:00

draží se
Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Luxusní figurální nástavec

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

49911. Luxusní figurální nástavec

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:24:00

draží se
kolem roku 1900 - Fotoalbum

kolem roku 1900

49912. Fotoalbum

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:25:00

draží se
. - Zlatá mince Svatý Václav Pětidukát Československý 1931, Au 986/1000, hmotnost 17,42 g

.

49913. Zlatá mince Svatý Václav Pětidukát Československý 1931, Au 986/1000, hmotnost 17,42 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aktuální příhoz: 80 000 Kč

Min. příhoz: 5000 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:26:00

draží se
Královská Kodaň - Vánoční talíř "Weinachten 1933"

Královská Kodaň

49914. Vánoční talíř "Weinachten 1933"

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:27:00

draží se
60. léta 20. století - Váza

60. léta 20. století

49915. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:28:00

počátek 20. stol. - Gobelín - Krajina s břízami a muchomůrkami

počátek 20. stol.

49916. Gobelín - Krajina s břízami a muchomůrkami

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 21:29:00

draží se

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Speciální podzimní aukce

Vážení dražitelé,

blíží se nám podzim a my pro Vás připravujeme další aukce.

Samozřejmostí jsou velké obrazové aukce, grafické a každodenní aukce.

Budeme rádi za Vaše nabídky na email info@obrazyvaukci.cz

Děkuji a těšíme se na Vás,

Ing. Jaroslav Jakubec a tým Obrazů v aukci