NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

50017. Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:10:00

draží se
značeno Bechyně - Figurální váza

značeno Bechyně

50018. Figurální váza

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:11:00

draží se
Evropa - Stolní rámeček na fotografie, obdélný, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 20,60 g

Evropa

50019. Stolní rámeček na fotografie, obdélný, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 20,60 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:12:00

draží se
Royal Dux - Zaříkávačka hadů

Royal Dux

50020. Zaříkávačka hadů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:13:00

draží se
Čechy, kolem poloviny 19. století - Květináč

Čechy, kolem poloviny 19. století

50021. Květináč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:14:00

draží se
1. třetina 20. stol. - Soubor 4 číší

1. třetina 20. stol.

50022. Soubor 4 číší

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:15:00

draží se
Míšeň - Sada 6 talířků - průměr 15 cm.

Míšeň

50023. Sada 6 talířků - průměr 15 cm.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:16:00

draží se
Čechy přelom 19.-20. stol. - Sada 6 sklenic s motivem lesních plodů

Čechy přelom 19.-20. stol.

50025. Sada 6 sklenic s motivem lesních plodů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:18:00

draží se
2. pol. 19. stol. - Zrcadlo

2. pol. 19. stol.

50026. Zrcadlo

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:19:00

draží se
Značeno Schütz Cilli - Závěsný talíř s motivem šlechtice

Značeno Schütz Cilli

50027. Závěsný talíř s motivem šlechtice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:20:00

2. pol. 19. stol. - Vějíř s galantním motivem

2. pol. 19. stol.

50028. Vějíř s galantním motivem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:21:00

konec 19. stol. - Sklenice

konec 19. stol.

50029. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:22:00

draží se
přelom 19. - 20. stol. - Párové vázy

přelom 19. - 20. stol.

50030. Párové vázy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:23:00

draží se
kolem poloviny 20. stol. - Váza - Ateliérové sklo

kolem poloviny 20. stol.

50031. Váza - Ateliérové sklo

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:24:00

draží se
konec 19. stol. - Váza - Historismus

konec 19. stol.

50032. Váza - Historismus

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:25:00

přelom 19. - 20. stol. - Džbán

přelom 19. - 20. stol.

50033. Džbán

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:26:00

draží se
přelom 19. - 20. stol. - Pohár

přelom 19. - 20. stol.

50034. Pohár

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:27:00

přelom 19. - 20. stol. - Půllitr s ještěrkou

přelom 19. - 20. stol.

50035. Půllitr s ještěrkou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:28:00

konec 19. stol. - Miska na nožce

konec 19. stol.

50036. Miska na nožce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:29:00

přelom 19. - 20. stol. - Kompas - Asie

přelom 19. - 20. stol.

50037. Kompas - Asie

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:30:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Šperkovnička na prstýnky

1. pol. 20. stol.

50038. Šperkovnička na prstýnky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:31:00

draží se
2. pol. 20. stol. - Pamětní talíř - Fotbalový zápas Polsko - Turecko 1969

2. pol. 20. stol.

50039. Pamětní talíř - Fotbalový zápas Polsko - Turecko 1969

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:32:00

1. polovina 20. století - Miniatura krucifixu

1. polovina 20. století

50040. Miniatura krucifixu

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:33:00

konec 19. stol. - 5 osobní likérová souprava

konec 19. stol.

50041. 5 osobní likérová souprava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:34:00

přelom 19. - 20. stol. - 5 mocca šálků s cukřenkou

přelom 19. - 20. stol.

50042. 5 mocca šálků s cukřenkou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 23:35:00

draží se

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Speciální podzimní aukce

Vážení dražitelé,

blíží se nám podzim a my pro Vás připravujeme další aukce.

Samozřejmostí jsou velké obrazové aukce, grafické a každodenní aukce.

Budeme rádi za Vaše nabídky na email info@obrazyvaukci.cz

Děkuji a těšíme se na Vás,

Ing. Jaroslav Jakubec a tým Obrazů v aukci