čeští malíři 1. pol. 20. stol. - Soubor 6- ti grafických listů s pražskými motivy

rozměry od: 21x15 cm do 31x23 cm, všechny rámovány, zaskleny.

čeští malíři 1. pol. 20. stol.
4310. Soubor 6- ti grafických listů s pražskými motivy
Dražba ukončena:31.03.2016 21:46:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč