Josef Schneiderka - Zátiší s vinným hroznem

Olej na plátně, 45x40 cm, signováno vpravo dole Josef Schneiderka 1938, rám.

1899, Křivé u Valašského Meziříčí - 1945, Uherské Hradiště
Studia ve Vídni a v Praze na AVU (prof. Nechleba). Studijně procestoval Itálii, Holandsko, Jugoslavii a Španělsko. Věnoval se především portrétní tvorbě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4121. Zátiší s vinným hroznem
Dražba ukončena:30.03.2016 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč