Kateřina Hél - Tygr

Akryl na plátně, 100x60 cm. Signováno vpravo dole K. Hél 11/22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

92611. Tygr
Dražba ukončena:12.04.2023 20:59:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč