1x signováno Sucharda - Vrba a Ach, kdo mi mé dítě vrátí!

Litina, 59x16 cm. 1x signováno Sucharda, 1x nesignováno. Rámy.

Poyn.: Rámy mírně poškozeny.

1x signováno Sucharda
16742. Vrba a Ach, kdo mi mé dítě vrátí!
Dražba ukončena:28.02.2018 21:51:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč